5 цікавих міфів і міфів про простатиті

Міф №1

Простатит – це вікові зміни і боротися з ними неможливо. Просто треба ставитися спокійніше до «старіння».

Це твердження невірно, так як простатит – це запальні зміни, а аденома простати – це гіпертрофічне вікове зміна залози. Патогенетично ці захворювання не пов’язані один з одним.

Міф №2

Як хвороба простатит, гострий та, тим більше хронічний, повністю вилікувати не можна.

Це чергова помилка. Навіть хронічні форми захворювання успішно лікуються при правильному підборі терапії, точному виконанні лікарських рекомендацій і повноцінному лікуванні без переривань. Важливу роль у попередженні рецидивів відіграє комплексна профілактика.

Міф №3

Те, як проявляється простатит, залежить від причини захворювання. Якщо «застудился», то хвороба протікає легше, ніж при інфікуванні.

Зазначена інформація помилкова, так як в основі запалення найчастіше лежить інфікування, причому далеко не завжди пов’язане з інфекціями з переважно статевим шляхом передачі. А клінічна картина, як і тривалість захворювання, буде залежати від часу звернення до фахівця і повноцінності лікування.

Міф №4

Саме неприємне ускладнення простатиту для чоловіка – це імпотенція.

Дана інформація не зовсім вірна. Еректильна дисфункція, безумовно, сильно б’є по самооцінці і вносить небажані корективи в спосіб життя. Однак болісні проблеми з сечовипусканням і постійні болі в області малого тазу можуть зіпсувати чоловікові життя гірше імпотенції.

Міф №5

Якісна профілактика простатиту – це курсовий прийом антибіотиків, які були призначені при лікуванні.

Невірне твердження, так як безконтрольний прийом антибіотиків тільки сприяє виробленню стійкості у мікроорганізмів, що може призвести до неконтрольованого бактеріального запалення. Профілактичні заходи куди більш великі і передбачають значні зміни в способі життя, загальне оздоровлення й інші заходи, призначаються лікарем.

До міфів можна віднести, мабуть, ще одна думка: застосування ректальних свічок для лікування і профілактики простатиту принизливо для справжнього мужика, краще вже пити травички і мовчки страждати. Тут кожен вибирає сам, що йому миліше – скористатися ефективним перевіреним засобом, яке рекомендують лікарі, наприклад, пептидними свічками «Простатилен» на основі витяжки простати молодих бичків, або вірити в забобони і поступово втрачати свою чоловічу силу.

Будь мужиком! Лікуйся правильно!

Share