Афродизіаки, або як збудити бажання

Що таке афродизіаки?

Таблетки, ін’єкції і інші досягнення сучасної медицини можуть (хоч і на час) повернути потенцію. Але вони практично не додають статевого потягу. Для цих цілей існують афродизіаки — певні трави й продукти, яким приписується чудове властивість порушувати саме бажання.

Як вони діють?

Причина такого корисного ефекту багатьох з цих продуктів криється в різних алкалоидах, які збудливо діють на організм. Дійсно, доведено, що для повноцінного лібідо необхідно правильне харчування. У раціоні жінок повинні міститися вітаміни і фолієва кислота, чоловікам необхідний цинк і селен.

Найбільш популярні (і потужні) афродизіаки

Напевно якісь продукти з нижчеперелічених припадуть вам до смаку. Саме вони і повинні входити в меню вечері перед побаченням.

Шоколад

Ще стародавні ацтеки пили шоколад перед любовними іграми. Тепер точно відомо, що теобромін, що міститься в ньому, володіє тим же збудливим ефектом, що і кофеїн. До того ж шоколад сприяє виділенню ендорфінів.

Шампанське

Цей напій як не можна краще підходить для початку легкої любовної історії. Головне — не зловживати шипучим напоєм, щоб справа не дійшла до сп’яніння або до скупчення газів з усіма витікаючими наслідками.

Селера

Ще в Середні століття вважалося, що селера допомагає жінці зачати хлопчика, а сік цієї рослини перетворював самих млявих чоловіків героїв-коханців.

Чилі, паприка і звичайний перець

Вони збудливо діють на організм в цілому. І, плюс до всього, ці спеції покращують кровообіг в органах малого тазу.

Морепродукти

З часів Казанови славляться устриці, секрет яких, очевидно, криється у високому вмісті цинку, фосфору та йоду — мікроелементів, стимулюючих вироблення основного чоловічого статевого гормону — тестостерону. Також підходять ікра, креветки, кальмари і т. д.

Прянощі

Пряна їжа взагалі вважається особливо придатною для «розігріву» перед ніччю любові. Але слід особливо відзначити корицю, мускатний горіх, кардамон і шафран — вони підтримують тонус організму і володіють масою корисних властивостей.

Кріп

Був час, коли кріп виключали з меню в монастирях — вважалося, що він сприяє появі нескромних бажань. Невеликий пучок кропу кожен день допоможе зберегти сексуальний тонус.

Імбир

Вже тисячі років імбир вживається як «помічник чоловіка». Йому приписують здатність підтримувати життєві органи» і «сприяти виділенню насіння». Імбир викликає розширення судин в області малого тазу. В свіжому або консервованому вигляді він більш ефективний, ніж у молото-сушеному. Вживати імбир слід обережно: він володіє сильним подразнюючим дією.

Ваніль

Ваніль асоціюється з безневинними солодощами, між тим вона допомагає боротися з астенією завдяки своєму запаху, що впливає на органи почуттів. Багато чоловіків стверджують, що не люблять запах ванілі, проте вираз «солодка жінка» придумано не випадково. Тим не менш, з ваніллю теж слід бути обережним — її запах здатний викликати сильний головний біль…

І наостанок: важливо не тільки визначитися з меню, але і зробити все для того, щоб стіл був красиво сервірований. Ну а свічки і музика здатні різко посилити дію природних афродизіаків.

Share