Хто ризикує отримати простатит бонусом до зарплати?

Лікарі

Чоловіки, які працюють в медицині, страждають від порушення сну через нічних змін і нерегулярного харчування. Крім того, вони нерідко схильні до шкідливих звичок. Разом з перевтомою і високим рівнем стресу ці фактори можуть призводити до серйозних проблем зі здоров’ям, у тому числі простатиту. Парадоксально, що люди, які знають причини і симптоми захворювань, часто не звертають уваги на «тривожні дзвіночки», списуючи їх на втому; не звертаються за консультацією до колег з-за відсутності часу. Простатит переходить у хронічну форму, доставляючи неабиякий дискомфорт.

Офісні працівники

У цій групі можна об’єднати усіх «трудівників мишки та монітора». Всі вони проводять більшу частину робочого часу в кріслі, а багато, особливо фрілансери, і зовсім не вилазять із-за комп’ютерного столу. Відомо, що сидячий спосіб життя призводить до порушення циркуляції і застою крові в органах малого таза, в тому числі і в передміхуровій залозі. А це одна з головних причин простатиту.

Водії

Водії, таксисти і далекобійники страждають не тільки від проблем, викликаних тривалим сидячим положенням, але і від перевтоми через довгих змін, наслідків неправильного харчування і шкідливих звичок, що ріднить їх з медпрацівниками. У водіїв висока ймовірність заробити не лише простатит, але і варикоз, остеохондроз, захворювання шлунково-кишкового тракту, геморой.

Спортсмени

Здавалося б, хто може бути здоровішими? Рухливий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок, корисна їжа. Але професійні спортсмени теж схильні до ризиків. Багато види спорту пов’язані з підвищеною травматичністю, велосипедисти і мотоциклісти часто травмують безпосередньо органи малого тазу. У ватерполистов, плавців, серферів велика ймовірність переохолодження та згубного впливу сирої одягу. На жаль, ці фактори часто приводять до розвитку головного чоловічого недуги.

Все вищесказане не означає, що кожен з представників згаданих професій обов’язково захворіє простатитом. Просто цим чоловікам потрібно бути трохи уважнішими до свого здоров’я, ніж іншим. Як і будь-яку іншу хворобу, простатит набагато простіше попередити, ніж лікувати. Профілактика простатиту – це комплекс заходів, але заходів простих і зрозумілих, не потребують особливих зусиль, а лише свідомості й прагнення бути здоровим. По суті, це постулати здорового способу життя: оптимальний рівень фізичної активності, налагоджений режим сну і неспання, збалансоване харчування, зведення до мінімуму шкідливих звичок, регулярна інтимне життя.

При перших симптомах простатиту необхідно негайно звернутися до лікаря: уролога або андролога. Ніякого самолікування – грамотну терапію може призначити тільки лікар після аналізів і тестів. У лікарській практиці вже більше 25 років успішно застосовується пептидний препарат «Простатилен», який був розроблений за участю фахівців НДІ при Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова в Санкт-Петербурзі. Ліки випускається у вигляді ректальних свічок, ця форма найбільш ефективна для боротьби з простатитом, так як діюча речовина доставляється безпосередньо до хворого органу. Простатилен знімає набряк і відновлює функцію «другого серця чоловіка». Засіб успішно справляється як з лікуванням, так і з профілактикою простатиту.

Share