Як секс впливає на наше життя

Як з’ясувалося, секс – це не тільки задоволення в поєднанні з можливістю зачати дитину. Вчені встановили, що регулярне статеве життя стимулює розумову діяльність, тренує серце і навіть подовжує життя. Але при певних умовах секс може загрожувати чоловікам рак передміхурової залози, а жінкам – рак шийки матки.

Секс і мозок

Дослідники з Гамбурга з’ясували, що регулярне статеве життя позитивно позначається на розумових здібностях: під час статевого акту стимулюються клітини сірої речовини мозку. І якщо це робити систематично, висока активність клітин зберігається надовго. А від рівня інтелекту, як повідомлялося раніше, безпосередньо залежить тривалість життя та його якість.

Секс і старість

Шотландські психологи, які обстежили понад трьох тисяч європейців, дійшли висновку, що активне статеве життя значно уповільнює старіння. Відповідно до звітів дослідників, ті, хто займалися сексом три рази в тиждень і частіше, виглядали на 10 років молодше за своїх однолітків. Вчені пов’язують це зі зменшенням кількості жиру і посиленим виробленням в мозку ендорфінів — речовин, що володіють знеболюючою дією і зменшують неспокій.

Дослідники прийшли до висновку, що зовнішність людини на три чверті визначається його способом життя (в даному випадку акцент робився на статеве життя) і лише на чверть — його генами. Однак можна запропонувати і зворотний гіпотезу: активне статеве життя з більшою ймовірністю ведуть сексуально привабливі люди.

Секс і серце

Про те, що секс є головним чинником здоров’я серцево-судинної системи, кілька років тому заявив хірург Крістіан Бернард (Christian Barnard), першим у світі зробив пересадку цього органу. Цей і багато інші принципи, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я, викладені в його книзі «50 способів зберегти здорове серце».

На думку відомого медика, регулярний секс — гарний, здоровий і приємний спосіб, який допомагає зберегти здорові судини і серце. Він радить чоловікам активно використовувати «Віагру», хоча стверджує, що йому самому вона ніколи не була потрібна.

Секс і інфекції

Регулярна статеве життя хороша, якщо є постійний партнер. Якщо ж розуміти поняття «активний секс» як нерозбірливість у зв’язках і часту зміну статевих партнерів, негативні моменти будуть переважувати. Природно, про це знають всі. Сифіліс, гонорея та інші венеричні принади життя давно нікого не лякають. Та й кого ними можна налякати, якщо вилікувати первинний сифіліс можна лише двома уколами?

Однак, в занедбаному стані навіть така «популярна» хвороба, як хламідіоз, може викликати серйозні проблеми. Якщо вчасно не вилікувати цю інфекцію, є ризик отримати ускладнення на зір або на суглоби. А вірусні інфекції, від небезпечного Сніду до відносно нешкідливих герпесу, досі неможливо вилікувати повністю.

Оральна венерологія

Всупереч поширеній думці, венеричні захворювання можуть передаватися і при оральному сексі. Американські дослідники встановили, що ризик передачі Сніду та інших вірусних інфекцій особливо високий, якщо в порожнину рота потрапляє сперма.

Ще одним вірусом, що передається при оральному та інших видах сексу є папіломавірус людини. Він не викликає якихось специфічних захворювань, але може значно збільшити ймовірність виникнення раку. Після небезпечного сексу виникає як пухлина ротової порожнини, так і рак шийки матки або онкологічні захворювання простати.

Секс і гострі відчуття

Популярність презервативів та інших засобів для «безпечного сексу» практично позбавила статеве життя гострих відчуттів. Як припустили британські вчені, у багатьох виникає своєрідне відчуття невразливості і жага ризику.

У результаті молоді люди стають менш розбірливими у виборі статевих партнерів і ігнорують попередження про небезпеку Сніду та інших захворювань. Між тим, завжди є ймовірність, що порветься навіть самий надійний презерватив, а найсучасніші ліки не допоможуть.

Секс і таблетки

Останнім часом, особливо в США став популярним своєрідний фармакологічний коктейль з наркотиків і таблеток від імпотенції . Виагроподобные ліки збільшують сексуальні можливості, а наркотики — бажання. В результаті — різке зростання кількості хворих на сифіліс та Снід. Найбільше такий коктейль використовують геї і бісексуали; як наслідок, вони і заражаються частіше інших.

Секс і в’язниця

Не тільки в СРСР, де заборонялося мужеложество, але і в США — країні, яка називає себе демократичною, до останнього часу діяли дуже дивні закони. В 13 штатах відносно недавно скасували заборони на вневагинальный секс. Розібратися в законодавстві довелося Верховному Суду США, куди звернулися двоє гомосексуалістів з Техасу. Цих чоловіків поліцейські заарештували у власному будинку, відвезли у відділок і оштрафували на 200 доларів.

Закони, що стосуються «регулювання статевих відносин», були своїми для кожного штату. У Техасі, Канзасі, Оклахомі і Міссурі працював заборона на гомосексуальні статеві акти, а в Алабамі, Флориді, Айдахо, Луїзіані, Міссісіпі, Північній Кароліні, Південній Кароліні, Юті і Вірджинії вважалися незаконними оральний і анальний секс навіть серед гетеросексуалів.

Секс і електрика

Високі технології, без яких вже неможливо уявити наше життя, впроваджуються і в інтимні стосунки. Зараз застосовуються вже два прилади, здатних стимулювати жіночий оргазм. Британський стимулятор оргазму “Slightest Touch”, за заявами виробників, купили вже чотири тисячі жінок. Перед використанням приладу необхідно випити порцію спеціального електроліту а потім під’єднати до ніг електроди і чекати сильного збудження.

Інший прилад створений в Америці і нескромно називається «Оргазмотрон». Лікар Стюарт Милою (Stuart Meloy), розробляв це пристрій для пацієнтів, які страждають від сильних болів в попереку. Проте несподіваний побічний ефект змусив його переглянути область застосування свого винаходу.

Апарат Милоя вживлюється під шкіру жінки і під час статевого акту стимулює нервові закінчення. Однак, незважаючи на те, що автор має всі необхідні дозволи, поки лише одна жінка погодилася випробувати на собі цей прилад. Єдина пацієнтка Милоя збудилася, як тільки лікар установив і включив прилад. Пізніше, під час статевих контактів зі своїм чоловіком, вона кожен раз випробовувала один або кілька оргазмів, хоча страждала від аноргазмії вже чотири роки. А от інші жінки, схоже, бояться операції або думають, що електричний прилад під шкірою викличе у них в тілі коротке замикання.

Share