Лікування простатиту УВТ: з комфортом і без побічних ефектів

УВТ застосовують, наприклад, для прискорення загоєння виразок при діабеті, лікування запалення зв’язок і сухожиль, полегшення симптомів стенокардії, а фокусування ударні хвилі здатні навіть дробити камені в нирках. В урології та андрології метод став застосовуватися порівняно недавно, вивчається ефективність УВТ при лікуванні еректильної дисфункції, доброякісної гіперплазії передміхурової залози і хвороби Пейроні.

У лікуванні хронічного простатиту ударно-хвильову терапію застосовують з 2010 року. За цей час були накопичені докази ефективності методу, незалежний престижний огляд Кокранівського співдружності підтвердив знеболюючу дію УВТ.

Кілька слів про хронічному простатиті

Не менше 90% всіх випадків діагностованого простатиту припадає на хронічний абактериальный простатит або, згідно нової класифікації, синдром хронічного тазового болю. Основна характеристика цього стану – наявність болю при відсутності бактеріального запалення. За великим рахунком, в даний час цей стан вважається швидше групою патологій зі схожими симптомами.

Хронічний простатит непросто повністю вилікувати: біль, позиви на сечовипускання і депресія можуть супроводжувати чоловіка багато років. З декількох використовуваних груп ліків лікарі намагаються для кожного індивідуально вибрати найбільш підходящі. Серед немедикаментозних методів лікування захворювання нелюбимий дуже багатьом масаж передміхурової залози, фізіотерапія: електромагнітна терапія, мікрохвильова термотерапія і екстракорпоральна ударно-хвильова терапія.

Як діє УВТ?

При УВТ акустичні хвилі досягають тканин передміхурової залози, де надають дію на клітинному рівні. Під їх впливом виробляються різні біологічно активні речовини, які:

  • покращують кровообіг в передміхуровій залозі (позбавляють від застою);
  • знижують рівень запалення;
  • полегшують біль;
  • розслабляють м’язи тазового дна;
  • сприяють відновленню тканин;
  • допомагають з’являтися новим кровоносних судинах;
  • нормалізують обмін речовин в залозі і збільшують ефективність ліків;
  • сприяють виробленню ендорфінів.

Важливо відзначити високу ефективність лікування УВТ: воно приносить полегшення приблизно 80% пацієнтів, перевершуючи багато лікарські засоби.

Як проводять УВТ

УВТ – неінвазивний метод, який добре переноситься не має побічної дії. Процедура не викликає болю: лікар налаштовує прилад індивідуально, відштовхуючись від порога чутливості кожного пацієнта.

Інтенсивність курсу УВТ може варіювати від однієї до трьох процедур на тиждень, один сеанс займає від п’яти до 10 хвилин. Для проведення УВТ на шкіру у ділянці впливу (промежину за коренем статевого члена) наноситься спеціальний гель. Потім під різними кутами прикладається аплікатор. Полегшення болю пацієнт може відчути вже після першого сеансу.

Протипоказань для використання УВТ при хронічному простатиті трохи, до них відносяться гострі інфекції, порушення згортання крові, прийом препаратів для розрідження крові, використання штучного водія ритму, лікування стероїдними препаратами, наявність пухлин в області лікування, вік до 18 років.

Для успішного лікування хронічного простатиту, в тому числі, і з застосуванням УВТ, необхідно відповідально підійти до вибору клініки. У мережі медичних клінік «Здоров’я» для цього є всі умови. Досвідчені урологи уточнять діагноз і призначать індивідуальний план лікування. У фахівців клініки є багаторічний досвід застосування УВТ.

Мережа медичних клінік «Здоров’я»
http://medcenter.biz

Share