Подовження статевого члена в «Фрау Клінік»

Сергій Нестерев розповість про найбільш ефективних методиках подовження пеніса, показання і протипоказання до проведення лигаментотомии.

Чому у всіх різний розмір?

Розміри статевого члена вельми різноманітні. Від чого це залежить? Вирішальне значення має генетика, яка впливає на час статевого дозрівання чоловіка, коли і відбувається розвиток репродуктивної системи. Найвідоміший факт, що підтверджує це, — залежність розмірів статевого члена від етнічної приналежності.

Кому насправді важливий розмір?

Розміри та інші характеристики чоловічого достоїнства обговорюють як чоловіки, так і жінки. При цьому чоловікам, в основному, важлива довжина статевого члена, ефектний вигляд. Великий статевий член для чоловіка символізує його маскулінність. Жінки акцентують свою увагу і на інших параметрах, таких як товщина в обхваті, загальний естетичний вигляд, а також загальні сексуальні здібності чоловіків.

Анатомія статевого члена

Статевий член — орган чоловічої сечостатевої системи, що виконує відразу дві функції: сечовидільну і репродуктивну. Статевий член складається з трьох основних структур: двох кавернозних тіл, що відповідають за ерекцію, і одного губчастого тіла, розташованого під ними. В губчастому тілі проходить сечівник — уретра. Анатомічно пеніс ділиться на голівку, стовбур статевого члена, його корінь, а також внутрішню, приховану частину. Зовні пеніс покритий самим еластичним типом шкіри в організмі чоловіка. Такою ж гарною розтяжністю може похвалитися тільки шкіра повік. Статевий член фіксується за рахунок своєї внутрішньої частини і підтримує зв’язки, що підвішує статевий член до лобкових кісток.

Що реально збільшує довжину статевого члена?

Настільки важлива проблема не може не обрости великою кількістю недостовірної інформації. Пропонуються спеціальні дієти, біологічно активні добавки, спеціальні гелі. На жаль, ці методи зовсім не ефективні. Серед неопераційних методик можна виділити тільки використання екстендерів, стретчеров і вакуумних помп. При належному регулярному підході такі «апаратні» розтягування кавернозних тіл мають певну ефективність. Однак збільшення статевого члена такими методами не завжди може принести бажаний результат. Це добре видно по тому, що велика кількість чоловіків звертаються за чоловічої інтимної пластикою.

Лигаментотомия — найбільш ефективна і безпечна оперативна методика збільшення статевого члена

Лигаментотомия — це пластична операція по розтину підтримує зв’язки статевого члена, що дозволяє певною мірою вивільнити приховану всередині частина кавернозних тіл, збільшуючи тим самим довжину стовбура статевого члена.

Ця чоловіча інтимна пластика вже давно довела свою високу ефективність в правильних руках досвідчених фахівців. Не варто очікувати від цієї операції чарівних результатів, які іноді можуть обіцяти не дуже досвідчені пластичні хірурги. Адже багато що залежить від початкових параметром статевого члена. Однак правильно виконана лигаментотомия з подальшим носінням стретчера дозволяє досягти цілком вагомих змін.

Видно сліди інтимної пластики після лигаментотомии?

Сучасна модифікація цієї операції виконується через невеликий вертикальний розріз на мошонці під статевим членом. Через кілька місяців після операції на місці розрізу буде помітний лише тоненький шрам, а через рік вже сам чоловік не зможе розгледіти слідів інтимної пластики.

Фото шва відразу після операції по подовженню

Варто збільшувати статевий член?

Незадоволеність розмірами статевого члена майже завжди впливає на чоловіка, і часто цей вплив поширюється не тільки на статеву активність. Вдаючись до інтимної пластики, чоловіки починають відчувати себе набагато впевненіше як в інтимних стосунках, так і в інших сферах життя.

Операція по подовженню члена: наркоз, перебування в стаціонарі та реабілітація

Операція по подовженню члена проводиться під загальною анестезією. Анестезіологи «Фрау Клінік» використовують самі якісні препарати для наркозу (наприклад «Севоран»), тому вже через кілька годин свідомість і сили повністю повертаються до пацієнта, без ефекту сп’яніння. Перебування в стаціонарі триває 24 години. Весь цей час чоловік знаходиться в комфортабельній палаті класу люкс під пильним наглядом медперсоналу. Що стосується реабілітації, то необхідно відвідувати лікаря протягом декількох тижнів після операції, проводити перев’язки. Зручне розташування «Фрау Клінік» і парковка на території забезпечують комфортний режим реабілітації.

Share