Історія розвитку "Велика Аптека"

  «Велика Аптека» на сьогоднішній день одна з найбільших аптечних мереж у країні.

   Ми ведемо свою трудову біографію з 2005 року, коли в листопаді відкрилася перша «Велика Аптека». В даний час наша мережа нараховує більше 46 аптечних супермаркетів у столиці країни та регіонах. Однак компанія не зупиняється на досягнутому, і продовжує інтенсивно розвиватися.

   Наша місія - надати кожному мешканцю України повний асортимент продуктів, призначених для підтримки і зміцнення здоров'я, гарного самопочуття, краси.

   Наша ціль - Стати найулюбленішою  мережею аптек в Україні

   Ринок споживачів фармпрепаратів дуже динамічний. Зараз експерти відзначають зростаючий інтерес населення до здорового способу життя, а значить до всього спектру засобів, спрямованих на профілактику захворювань, зміцнення імунітету і догляду за організмом. Також відзначається поступовий перехід до більш дорожчих ліків і відмова від дешевих препаратів. Це говорить про те, що споживач вкрай зацікавлений у надійності засобів, представлених на ринку, і якості наданих послуг. Попит на компанії, що забезпечують постійну наявність широкого асортименту засобів, що пройшли реєстрацію в Україні, грамотні консультації фахівців і високий сервіс в обслуговуванні, постійно зростає. Одночасно підвищується рівень вимог з боку населення.

   Наша організація орієнтована на кожного клієнта, незалежно від того, чи є він «зовнішнім» - гостем нашої аптеки, чи «внутрішнім» - одним із співробітників.

  Ми робимо все можливе і необхідне для задоволення його потреб.