За психічним здоров’ям — в Ізраїль

Ізраїльська медицина і розробки ізраїльських фахівців у сфері діагностики і лікування різних захворювань стали світовим брендом і синонімом якості та ефективності. За даними Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, щорічно сюди приїжджає понад 30 тис. пацієнтів з-за кордону, з яких більше половини — росіяни. За статистикою, основна причина звернення до ізраїльським лікарям — онкологічні захворювання, захворювання суглобів і хребта. Однак, останнім часом все більше пацієнтів з Росії приїжджають в Ізраїль за психологічною допомогою.

Вчитися, вчитися… і ще раз вчитися

Навчання лікарів-психіатрів в Ізраїлі проходить у кілька етапів. Після закінчення медичного інституту випускник проходить ординатуру протягом року, після чого майбутній лікар-психіатр повинен присвятити від 4 до 6 років навчання по спеціалізації. Навчання включає в себе як теоретичні заняття з психіатрії, нейрофізіології, психотерапії, так і практичну роботу. Протягом цього часу майбутній психіатр здає складні за змістом і формою проміжні іспити. Така насичена, тривала і складна система підготовки лікарів є запорукою високого рівня фахівців в області психіатрії.

Щорічно в Ізраїлі виділяються кошти на проведення досліджень в області психіатрії, клінічної психології, неврології і генетики, що позитивним чином впливає на рівень фахівців в області психіатрії, багато з яких в процесі навчання і подальшої практики займаються науковою діяльністю.

Лікарям, котрі переїхали в Ізраїль з інших країн, необхідно підтвердити свою спеціалізацію на івриті, а для цього доводиться не тільки вчити мову, але й практикуватися в лікарнях і психіатричних відділеннях. Тому найчастіше приїжджі лікарі витрачають на навчання від 4 до 6 років, перш ніж розпочати приватну практику.

Ми з тобою однієї крові

Ізраїль — країна репатріації, і в цьому його унікальність. Після створення держави Ізраїль приїхало безліч вузькопрофільних фахівців з-за кордону. Лікарі привезли з собою знання і останні досягнення медицини своїх країн, у тому числі в сфері лікування розладів психіки. Сьогодні в Ізраїлі працюють і викладають представники різних шкіл психіатрії, і цей унікальний сплав фахівців і методик дозволяє дуже точно і повно оцінити всі підходи в терапії, їх можливості, переваги та недоліки для пошуку максимально ефективних схем лікування.

Ізраїль об’єднав носіїв різних мов, релігій та особливостей. Лікарям-психіатрам особливо важливо розуміти менталітет пацієнтів, тому робота з представниками різних культур дає велику практику. Близько третини репатріантів приїхали в Ізраїль з країн колишнього СНД, що відображає значне число російськомовних лікарів і пацієнтів.

Немає закритим відділенням

Ізраїльська система охорони здоров’я дворівнева — передбачена можливість отримання допомоги в рамках державних медичних закладів, так і в приватних клініках і центрах. Існують психіатричні відділення на базі державних лікарень, фахівці ведуть прийом в рамках страхової медицини та приватному секторі.

Підходи до лікування захворювань психіки в Ізраїлі дуже щадні. За законом держави, в стаціонарному відділенні перебувають на соціально небезпечні пацієнти, тому в основному психічні розлади і патології лікуються амбулаторно. Стаціонар не є закритим відділенням з гратами на вікнах — це лікарняне відділення, де у кожного пацієнта є окрема палата з душем та іншими зручностями.

Що лікують в Ізраїлі?

В Ізраїлі лікують повний спектр психіатричних захворювань. Розлади особистості, депресія, шизофренія, панічні атаки, тривога, біполярний розлад, всі види залежностей, порушення харчової поведінки — це далеко не повний перелік захворювань, які успішно піддаються терапії. Секрет успішного лікування — кращі сучасні методики та індивідуальний підхід. Ізраїльські психіатри кажуть, що не буває двох однакових депресій або двох однакових безсонь. Всі пацієнти різні, зі своїми характерами, сформованими звичками, цінностями і комплексами, всі в різних ситуаціях і різному віці. У лікуванні враховується весь спектр соціального, психічного, фізичного стану пацієнта і підбираються саме ті схеми лікування, які допомагають тільки йому. Не дарма в Ізраїлі склалися в самостійні дисципліни такі напрямки психіатрії, як психогериатрия, психоонкология, патопсихологія і інші.

Особливе і дуже прискіплива увага в Ізраїлі приділяють дітям — будь-яка дитина росте тут в атмосфері любові, поваги і абсолютної відсутності психологічного чи фізичного насильства. Ізраїльські лікарі і фахівці, які працюють з дітьми — справжні професіонали своєї справи, які застосовують найефективніші методи в лікуванні психозів різної етіології, СДУГ (синдром дефіциту уваги, гіперактивність), ДЦП різного ступеня тяжкості, неврозів, аутизму. Лікування дітей також ведеться комплексно: з дитиною працює не тільки лікар-психіатр або психолог, але і фізіотерапевти, спеціалісти з додатковим психотерапевтичним методикам, таким як снузелен, гідротерапія, при необхідності до реабілітації підключаються логопеди та соціальні працівники. Для батьків маленьких пацієнтів передбачені консультації та заняття з лікарями і фахівцями, які навчають тат і мам взаємодіяти з малюком, займатися за спеціальною програмою і розвивати його.

Важкий підлітковий період допомагають долати спеціальні психотерапевтичні курси та програми. Ці програми є унікальними, так як спрямовані насамперед на профілактику особистісних порушень, залежностей, депресій, суїцидів. Заняття з підлітками проводяться предметно — це може бути робота над самооцінкою, харчовим поведінкою або сімейна психотерапія.

Переваги та методи лікування

Для успішного лікування дуже важливо, щоб лікар-психіатр розумів менталітет пацієнта і говорив з ним без перекладача. У державних лікарнях пацієнту не завжди можуть запропонувати фахівців, які розмовляють рідною мовою. Тому 12 років тому була створена приватна психіатрична клініка «IsraClinic», що об’єднала найкращих російськомовних ізраїльських лікарів.

У «IsraClinic» психіатричні патології лікуються комплексно. Комплексний метод означає спостереження всіх фахівців, які беруть участь у терапії пацієнта, у поєднанні з медикаментами останнього покоління. За довгі роки роботи клініки створені унікальні програми, які включають в себе авторські та ефективні світові методи лікування. Додатково до основного лікування пацієнти за рекомендацією лікуючого лікаря поміщають заняття з арт-терапії, музикотерапії, бібліотерапії, спорт-терапії з елементами йоги або за методикою Моше Фельденкрайза, іпотерапії або гідротерапії. Крім того, у разі лікарської резистентності, в клініці «IsraClinic» практикується ТМС (транскраніальна магнітна стимуляція) і лікування низькочастотними струмами.

Кожна програма лікування підбирається індивідуально, виходячи з перебігу захворювання та особливостей особистості кожного пацієнта. В процесі лікування всі фахівці взаємодіють один з одним для оперативного реагування на результати терапії, при необхідності коригують хід лікувального процесу для досягнення максимального ефективного результату.

Фахівці клініки враховують той факт, що приїжджають на лікування обмежені в часі і не можуть перебувати за кордоном протягом 3-6 місяців. Розроблені програми і методики дозволяють домагатися відмінних результатів у стислі строки.

Індивідуальний і комплексний підхід, кращі методи лікування, високопрофесійних фахівців і спеціальні програми Ви знайдете в клініці «IsraClinic». Фахівці «IsraClinic» — це лікарі, психологи, психотерапевти, спеціалісти з додатковими методиками психотерапії з 20 і 30 річним стажем роботи. Це фахівці, визнані в Ізраїлі і за його межами, автори унікальних розробок, які викладаються в університетах. Сьогодні вони готові допомогти і Вам.

Наші контакти:

www.israclinic.com

info@israclinic.com

+972 (77) 556-57-90 (телефон клініки в Ізраїлі)

8-800-333-64-68 (безкоштовний телефон по Росії)

0-800-211-997 (безкоштовний телефон по Україні)

+7 (727) 350-60-07 (для дзвінків з Казахстану)

+995 (32) 242-30-92 (для дзвінків із Грузії)

Share